Altı Üstü Kitap artık LinkedIn’de!

Merhaba!

Bir duyuruyla karşınızdayız.

Ocak 2022’de yayın yaşamımıza başlarken içerik üretmek için internet sitemiz, Twitter ve Instagram hesaplarımız vardı. Yer yer Instagram ve Twitter’a özel içerikler paylaşsak da atardamarımız hep internet sitemizdi ve bu durum bugün de değişmedi. Sosyal medya hesaplarımızı ana etkinlik alanlarımız değil, yaptıklarımızı sergilediğimiz birer vitrin olarak gördük.

Ancak iki yıla yakın süre içinde sosyal medya genelinde gördüğümüz değişim ve dönüşüm manzarası bizi yeni vitrinler aramaya yöneltti. İyi ki de yöneltti, çünkü bazı alanlarda eksik kaldığımızın ayırdına vardık. Bunlardan biri LinkedIn etkinliğiydi.

Ekip üyelerimiz, içeriklerini yer yer LinkedIn’de paylaşsalar da, Altı Üstü Kitap’ın resmi bir sayfası yoktu. Bu eksikliği geçtiğimiz haftalarda giderdik. Artık LinkedIn’deyiz!

Instagram, Threads, LinkedIn ve Twitter’la birlikte şimdilik istediğimiz vitrin çeşitliliğine ulaştık. Özel içerikleri, örneğin kitapçı turlarını, çoğunlukla Instagram üzerinden paylaşsak da, LinkedIn için özel bazı içerikler de paylaşacağız.

Bizimle LinkedIn üzerinden de temasta kalmak için LinkedIn sayfamızı inceleyin ve takip edin lütfen!

Blog at WordPress.com.