Merhaba! Bir duyurumuz var.

Merhaba!

Önemli bir duyuruyla karşınızdayız.

Yayın yaşamımıza yaklaşık yedi ay önce başladık. Altı Üstü Kitap’ta yaptığımızı yazınsal bir keşif girişimi ve çok boyutlu bir edebiyat sohbeti olarak görüyoruz. Bu yaklaşımla sizlere, hazırlarken büyük keyif aldığımız, edebiyatla ilişkimizi derinleştirdiğine inandığımız içerikler sunduk. Bizi çok heyecanlandıran yeni içerikler de yolda!

Sürdürdüğümüz bu yazınsal keşif girişimini genişletmek, edebiyata ilişkin sohbetimizi büyütmek istiyoruz. Bu nedenle, bugünden başlayarak, Altı Üstü Kitap bünyesinde yayınlanmasını istediğiniz dosyalarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz!

Böylece küçük bir okur kümesinin çalışmalarıyla ortaya çıkan ve yaşamını sürdüren Altı Üstü Kitap, şimdikinden daha etkileşimli ve daha canlı bir yazınsal sohbet düzlemi olabilecek.

Bize nasıl dosyalar gönderebilirsiniz? Üzerine yoğunlaştığımız belirli içerik türleri var: Kitap incelemeleri başta olmak üzere özel araştırma dosyaları, listeler ve söyleşiler gibi. Bu türlerde içeriklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunları değerlendirmeye, değerlendirmemizin sonucunda da yayın programımıza alacağız.

Bize Twitter ve Instagram hesaplarımızdan ya da iletisim@altiustukitap.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Web sitemizin ‘Bize Ulaşın’ sekmesini ziyaret ederseniz daha çok seçeneğe de erişebilirsiniz!

Birlikte güzel şeyler üretmek dileğiyle, görüşmek üzere!

Blog at WordPress.com.